Klinicky preukázaná učinnosť

Zvlhčuje pokožku

Redukuje vrásky & starecké škvrny

Zlepšuje pevnosť &pružnosť pokožky

Eliminuje škody spôsobené UV žiarením

Má upokojujúci účinok na pokožku

Pomáha pri regenerácii tkanív

picture


HYALURMED Číra Kyselina hyalurónová tvárové sérum obsahuje maximálne množstvo kyseliny hyalurónovej a je 100% absorbovateľné pokožkou.
HYALURMED zvlhčuje pokožku s cieľom zachovať jej pružnosť, redukuje vrásky a starecké škvrny a zlepšuje pevnosť pokožky.
Jemné a účinné! Je vhodné dokonca aj pre najcitlivejšiu pleť.

Jedinečnosť a úspech tvárového séra HYALURMED čírej kyseliny hyalurónovej sa pripisuje vysoko kvalitnej kyseline hyalurónovej s viacerými molekulárnymi hmotnosťami, (Kyselina hyalurónová je jedným z najdôležitejších zložiek v boji proti starnutiu. Kyselina hyalurónová má schopnosť absorbovať 1000-krát viac svojej hmotnosti vo vode v bunkách, čo je vynikajúci nosič pre vnútornú hydratáciu. Ak je táto vlhkosť prenesená do pokožky, stimuluje ju, dáva jej pevnosť a tak omladzuje), prírodný hydratačný faktor NMF, aktívne rastlinné výťažky & aktívnu zložku z ovsa Avena sativa. (Účinná zložka, bohatá na Beta-glukán, ktorý má silné protizápalové, antioxidačné, hydratačné vlastnosti a pomáha znovuvytvárať kožný film. Je tiež známe, že aktivuje syntézu kolagénu a hojenie jaziev. Štúdie ukazujú, že zlepšuje pevnosť a pružnosť pokožky a vyhladzuje vrásky. Napomáha pri regenerácii tkanív, takisto chráni pred UV žiarením a napravuje škody ním spôsobené.) .
Výsledky použitia tvárového séra HYALURMED čírej kyseliny hyalurónovej sú viditeľné už od prvých 3 dní aplikácie.

mobile-devices
ZLOŽENIE
Tento inovatívny výrobok obsahuje čistú formu kyseliny hyalurónovej s viacnásobnou molekulovou hmotnosťou, prírodný hydratačný faktor NMF, aktívne rastlinné výťažky & Avena sativa.

Použitie

phone-features

Návod na použitie

Aplikujte jeden alebo dvakrát denne na tvár a masírujte jemne prstami.
Odporúča sa klásť osobitný dôraz na aplikáciu výrobku v oblastiach, ktoré sú najviac postihnuté vráskami, ako sú: periorálne vrásky, vrásky na čele a medzi obočím, vejárovité vrásky známe ako „vranie nohy“ a vrásky na krku . Ak používate iný produkt na tvár alebo na ochranu pred slnečným žiarením, je potrebné ako prvé aplikovať HYALURMED tvárové sérum a počakať kým uschne.
Účinky na vráskoch sú viditeľné už po troch dňoch aplikácie. Jeho používanie sa odporúča najmenej jeden mesiac a môže sa predĺžiť na tak dlho, ako je potrebné.

Profesionálne použitie: HYALURMED číra kyselina hyalurónová tvárové sérum sa oužíva dvoma spôsobmi: buď ako samostatná terapia alebo ako doplnenie a zvýšenie účinnosti procedúr používaných v kozmetickom salóne.

HYALURMED TVÁROVÉ SÉRUM je vhodné pre:

Zlepšenie a udržanie pružnosti pokožky, prevenciu starnutia pokožky

Liečenie estetických problémov

Zrýchlenie regenerácie pokožky

Výhradný distribútor : PHARMA MKL s.r.o.

Ostatné výrobky pre krásu a zdravie

hyalurmed
Hyalurmed
sunblock
Sunblock

Kontaktný formulár

Pre viac informácií pošlite správu prostredníctvom nášho kontaktného formulára! Všetky políčka sú povinné.