Klinicky dokázaný účinok

Hydratuje pokožku

Zmierňuje čierne kruhy pod očami

Zlepšuje pevnosť a pružnosť pokožky

Napravuje škody spôsobené ultrafialovým žiarením

Má zmäkčujúci a upokojujúci účinok

Pomáha pri regenerácii tkanív

Face Serum Pro product image

Produkt

Jedinečné kvality produktu HYALURMED TVAROVÉ SÉRUM PRO

Po prvýkrát je čistá kyselina hyalurónová s nízkou molekulovou hmotnosťou kombinovaná s extraktmi z čiernej orchidey a alantoínu, aby sa tým vytvoril jedinečný produkt starostlivosti o pokožku, ktorý oživuje a regeneruje pokožku tým, že znova obnovuje stratu jej objemu a pružnosť, pôsobí ne jemné línie a vrásky, ako aj hlbšie vráskymobile-devices
Okamžite Prináša Mladistvú Pleť Späť!
Úspech HYALURMEDU TVAROVÉHO SÉRA PRO sa pripisuje:

Prirodzená biologická Kyselina hyalurónová obsiahujúca molekulovú hmotnosť (MW HA: 1.000-1800 Kda a LW HA: 3-10 Kda), kyselina hyalurónová je základnou zložkou pokožky a jednou z najdôležitejších látok proti starnutiu. Kyselina hyalurónová je kľúčovým stavebným prvkom našej pokožky, ktorej bohužiaľ ubúda v priebehu času. Kyselina hyalurónová, "molekula hustoty", hrá dôležitú úlohu pri udržiavaní objemu a hustoty kože. Prirodzený polysacharid, ktorý sa nachádza v intercelulárnej látke a vyplňuje priestor medzi kolagénom a elastickými vláknami. Najdôležitejšou vlastnosťou kyseliny hyalurónovej je zadržiavanie molekúl vody, to znamená hydratáciu a udržiavanie objemu kože, ako aj zachovanie všetkých obranných a rehabilitačných mechanizmov kože.

Čierna orchidea je bohatá na fenolické zlúčeniny, ako sú flavonoidy, mimoriadne silné antioxidanty. Okamžite odstraňuje voľné radikály, znižuje koncentráciu peroxidu a odstraňuje oxidované membrány. Zabraňuje biologickým oxidáciám, ktoré spôsobujú bunkové a histologické poškodenie, a tým urýchľujú mechanizmy proti starnutiu kože. Čierna orchidea má antioxidačné vlastnosti. Extrakt z čiernej orchidey tiež bojuje proti voľným radikálom a chráni štruktúru buniek aj ich membrán proti poškodeniu. Cukry, bielkoviny, aminokyseliny a organické kyseliny nachádzajúce sa v čiernej orchidee sú hygroskopické molekuly, ktoré zachytávajú vodné častice z prostredia a viažu ich na povrch pokožky. Takto extrakt z čiernej orchidey pôsobí aktívne a efektívne na hydratáciu pokožky. Organické kyseliny, cukry a aminokyseliny obsiahnuté v čiernej orchidee pomáhaju plynulému toku tekutín, a tým sa predchádza dehydratácii suchej pleti.

Allantoín výrazne urýchľuje čas potrebný na oživenie buniek, napravuje a regeneruje podráždenú pokožku, chráni ju a obnovuje poškodenia spôsobené ultrafialovým žiarením.Zloženie
Tento inovatívny výrobok obsahuje Kyselinu hyalurónovú s mnohonásobnou molekulovou hmotnosťou, čiernu orchideu a alantoín.
Face Serum Pro shape

VLASTNOSTI

HYALURMED Tvárové Sérum PRO obsahuje maximálne množstvo kyseliny hyalurónovej a je 100% absorbovateľné kožou. Zvlhčuje pokožku tak, aby si zachovala svoju pružnosť, zjemnuje vrásky a starecké škvrny a zlepšuje pevnosť pokožky. Jemne a účinne! Je vhodné dokonca aj pre najcitlivejšiu pleť. Jeho úspech sa pripisuje prvotriednej kvalite kyseliny hyalurónovej s nízkou molekulovou hmotnosťou (obsahuje strednú molekulovú hmotnosť HA: 1,000-1800 Kda a nízku molekulovú hmotnosť HA: 3-10 Kda). Kyselina hyalurónová je kľúčovou zložkou pokožky a jednou z najdôležitejších zložiek proti starnutiu. Alantoín výrazne urýchľuje čas obnovy buniek, upokojuje podráždenú pokožku, chráni a obnovuje jej poškodenie ultrafialovým žiarením

Čierna orchidea je bohatá na fenolické zlúčeniny, ako sú flavonoidy, ktoré sú veľmi silnými antioxidantmi. Priamo neutralizuje voľné radikály, znižuje koncentráciu peroxidu a opravuje oxidované membrány. Zabraňuje biologickým oxidáciám, ktoré spôsobujú bunkové a histologické poškodenie, a tým urýchľuje mechanizmy proti starnutiu pokožky. Má antioxidačné vlastnosti. Extrakt z čiernych orchideí bojuje proti voľným radikálom a chráni bunkové a membránové štruktúry pred ich poškodením. Cukry, proteíny, aminokyseliny a organické kyseliny nachádzajúce sa v orchidey sú hygroskopické molekuly, ktoré zachytávajú okolité vodné častice a viažu ich na povrch pokožky. Extrakt z čiernych orchideí tak pôsobí afektívne a aktívne na hydratáciu pokožky. Organické kyseliny, cukry a aminokyseliny, ktoré sa nachádzajú v čiernej orchidey, pomáhajú normalizovať tok tekutín, čím zabraňujú dehydratácii suchej pokožky.

POUŽITIE

Face Serum Pro shape

Návod na použitie


Aplikujte jeden alebo dva krát denne na tvár a jemne vmasírujte končekmi prstov do pokožky. Odporúča sa klásť osobitný dôraz na aplikáciu výrobku v oblastiach, ktoré sú najviac postihnuté vráskami, ako sú: vrásky na čele, medzi obočím, okolo očí a pier a na krku.

Ak používate iný výrobok na ochranu proti slnečnému žiareniu, najskôr aplikujte HYALURMED Tvárové Sérum Pro a počkajte kým sa vstrebe. Zabráňte kontaktu s očami. V prípade kontaktu s očami, opláchnite čistou vodou.

HYALURMED TVÁROVÉ SÉRUM PRO JE VHODNÉ NA

Zlepšenie a udržanie pružnosti pokožky, zabraňovanie starnutiu kože

Liečenie estetických problémov

Zrýchlenie regenerácie pleti

Výhradný distribútor: PHARMA MKL s.r.o.

Ostatné výrobky pre krásu a zdravie

hyalurmed
Hyalurmed
sunblock
Sunblock

Kontaktný formulár

Pre viac informácií pošlite správu prostredníctvom nášho kontaktného formulára! Všetky políčka sú povinné.